Služby

Vlastníte starožitné predmety a chcete ich ponúknuť na predaj alebo máte záujem o starožitnosti? Ponúkame vám tieto služby:

 

  • ocenenie starožitností - ak vlastníte nejaké historické predmety a neviete určiť ich cenu, poskytneme vám odborný odhad ceny vašej starožitnosti. Každý starý predmet má svoju historickú hodnotu, ktorú vie odhadnúť len odborník, ktorý na trhu funguje už dlhé roky a má bohaté skúsenosti s oceňovaním.  

  • výkup starožitností a historických predmetov - vaši predkovia vám zanechali nejakú starožitnosť, vlastníte rôzne historické predmety a chceli by ste ich speňažiť? Ponúkame vám priamo v našej pobočke spolu s ocenením aj výkup starožitností

  • predaj starožitností a historických predmetov - v našom portfóliu sa nachádzajú rôzne starožitné predmety. Ak sa vám nejaký z historických predmetov hodí do zbierky, alebo chcete investovať vaše financie do starožitností, ktoré držia svoju hodnotu, prezrite si našu ponuku starožitností. V prípade záujmu nás kontaktuje telefonicky alebo navštívte našu pobočku na Gorkého 12 v Bratislave. 
Nájdete nás
Gorkého 12
Bratislava
tel: 0903 287 001
Otvorené
Pondelok
11:00 - 18:00
 
Utorok
11:00 - 18:00
 
Streda
11:00 - 18:00
 
Štvrtok
Zatvorené
 
Piatok
11:00 - 18:00
 
Sobota
Zatvorené
 
Nedeľa
Zatvorené